Про нас

Ми на ринку дитячого одягу 10 років. Це ще не дуже багато, але достатньо щоб стати лідерами і професіоналами своєї справи.

Наша ціль: «Розвиваємось самі – розвиваємо наших клієнтів і постачальників, а з тим і удосконалюємо ринок дитячого одягу»

В Україні ринок дитячого одягу на стадії зростання, не так давно на якість ніхто не звертав уваги (мало бути дешево). На даний момент якість – на першому місці, адже ми одягаємо найцінніше що у нас є. Крім того, що слід слідкувати за якістю, ніхто не відкидає на другий план моду і стиль. Навіть найменший комбінезончик розміру 56 може бути стильним а не просто буденним чи білизняним. Я вже мовчу про діток шкільного віку, слід кожного сезону відслідковувати нові тенденції.

Але якість і стиль потрібно «вмістити» в рамки цінової політики, що напевно найваще. На ринку дитячого одягу ми знаходимось між виробником і власником торгової точки. Наше завдання не просто продати товар. Наше завдання - налагодити зв’язок для якісного обміну інформацією, для того щоб виробник пошив саме те що потрібно споживачу. Саме тому, дуже часто ми виступаємо в ролі дизайнерів, розробників нових моделей. Приймаємо участь в виборі тканини, лекал, малюнків.

Найбільше задоволення – це щасливий покупець, який не тратить свій час на пошук постачальників, а може все знайти у нас.Наші БРЕНДИ

ТМ ”Ля-ля” - київський виробник дитячого одягу, від зростання 56 до 164. Моделі розробляються в вишуканому європейському стилі, з якісних тканині і фурнітури. Ціна виправдана якістю і дизайном

Тм ”RobinZone” - виробник дитячого одягу з Хмельницького. Основний напрямок в асортименті - спортивні костюми, спортивні штани, літні комплекти, кофти і піжами. Дизайн цих виробів завжди оригінальний і цікавий. Якість відмінна - ціна доступна.

ТМ ”Lotex” (м. Харків) - ясельний асортимент, піжами, одяг до р.128. Більшість продукції відшивається на наше замовлення.

ТМ ”Кена” - виробник дитячих трикотажних виробів від зростання 56 до 146. Дуже широкий асортимент ясельної групи (сорочечки, повзунки, боді, комбінезони, комплекти та ін.). По сезону використовуються теплі або тонкі тканини, різноманітні відтінки, якісна фурнітура і аплікації.

ТМ ”Little Angel”(м. Тернопіль) - найширший асортимент продукції на хрестини: комплекти, крижми, аксесуари, пледи, пеленки та ін.

ТМ ”Мамина Мода” - виробник шапок для дітей від народження до 4 років. Трикотажні, в’язані - гарна якість дуже доступна ціна. Також виробник розширив свій асортимент пледами (демісезонними і зимовими).

ТМ ”Flavien” - м Харків. Виробник дитячих конвертів в візочкі, в санки, на хрестини. Найбільший асортимент в Україні. Виробник іде в ногу з часом тому ці вироби задовільнять попит самих вибагливих клієнтів.

ТМ ”Tashkan” - м Харків. Виробник в’язаних тунік, суконь, лосін для дітей від 2 років і для підлітків до зросту 152. Дуже доступні ціни. Сучасні візерунки, кольори виробів. Є сертифікати якості. А також виробник на сезон весна-літо відшиває колекцію суконь, і шкільну форму.

Та багато інших виробників.